Vyhľadať
Close this search box.

UPOZORNENIE !!!

Facebook
Twitter
WhatsApp

Otváracie hodiny
09.00 hod – 19.00 hod (mimo týchto hodín je možné lietať iba s bezmotorovými modelmi alebo s modelmi na elektrický pohon)

Obedná prestávka – zákaz lietania motorových modelov
12.00 – 13.00 (platí pre všetky motorové a turbínové modely)

Vstup na letisko autom je povolený iba modelárom s povolením za účelom lietania!

Každý modelár, ktorý nemá permanentku je povinný pred vstupom na letisko najprv telefonicky kontaktovať poverených členov klubu, nahlásiť meno a až potom môže vstúpiť na letisko a lietať!

Piloti, ktorí nie sú členmi RC Klubu Abrahám, sú povinní parkovať na miestach určených pre návštevy! Žiadame hosťujúcich pilotov, aby neparkovali na miestach vyhradených pre členov RC Klubu Abrahám! (viď. situačná mapka)

Pre hosťujúcich pilotov sa prísne ZAKAZUJE vstupovať na letisko s karavanom alebo stanom bez predchádzajúceho výslovného súhlasu RC Klubu Abrahám.

V prípade nerešpektovania bezpečnostných a prevádzkových predpisov RC Klubu Abrahám, alebo neakceptovania upozornenia člena RC Klubu Abrahám na porušovanie pravidiel zo strany pilota, alebo tohto písomného upozornenia pilot riskuje okamžité vykázanie z letiska, celosezónny zákaz vstupu na letisko bez ohľadu na to či má, alebo nemá zakúpenú permanentku, alebo denný vstup.

Tel. kontakty: 0903 265 680, 0904 649 645,  0905 259 261

Za pochopenie ĎAKUJEME.

RC KLUB ABRAHÁM